KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS

KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉS: Magyar Labdarúgó Szövetség U 17 I.o.30.Bozsik Akadémia '96 - DVSC DLA
IDŐPONT: 2013.június 08.szombat 13:00 HELYSZÍN :Nyíregyháza, városi stadion, Sóstói út 24/A.

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.

HÍREK, CIKKEK
HÍREK, CIKKEK : Vasas Kubala Akadémia - Bozsik Akadémia '96 5:2 (1:1) 2013.03.01.

Vasas Kubala Akadémia - Bozsik Akadémia '96 5:2 (1:1) 2013.03.01.

Márton András Tibor  2013.03.06. 11:52

A bajnokság 16.fordulójában hétközben, pénteken látogatott csapatunk a fővárosba a Vasas együtteséhez, sajnos nem sok sikerrel, hiszen 1:1-es félidőt követően 5:2-es vereséget szenvedtünk. U 19-es csapatunk az utolsó pillanatban szerzett góllal viszont pontot rabolt a Fáy utcából. (2:2)

VASAS KUBALA AKADÉMIA - BOZSIK AKADÉMIA NYÍREGYHÁZA 5-2 (1-1)

Fáy utca, műfüves pálya, vezette: Boda Viktor (Fodor Richárd, Dobsonyi László)

VASAS: Jeszenszky Ádám - Tóth Csaba, Hesz Olivér (Orosz Ákos), Baglyas Mátyás, Busa Simon (Dinka Boldizsár) - Gálfi László (Somogyvári Norbert), Simon Márk (Kubicza Patrik) - Dorogi Renátó, Rabatin Róbert (Weiland Maximilian), Zoltay Marcell - Forgács Bence. Edző: Domján Norbert

NYÍRSULI: Perger Géza Bence - Kondora Konrád, Pataki Bence, Horváth Krisztián, Bagi Ákos István - Gondos Zoltán (Csorvási Dávid), Vámos Márk (Kovács László) - Csomány Örs, Markovics Dávid (Baglyos Levente), Erdei András - Bodai Krisztián (Borsi Dávid András). Edző: Szatke Zoltán

GÓLSZERZŐ: Dorogi Renátó (55. és 57. perc), Simon Márk (38. perc), Weiland Maximilian (59. perc), Zoltay Marcell (66. perc), illetve Vámos Márk (42. perc), Horváth Krisztián (71. perc)

Teljesen megérdemelten gyűjtötte be a Vasas ezt a három pontot, igaz nem könnyen, az első félidőben ugyanis sok helyzetük közül mindössze egyet váltottak gólra, amire a vendégek még a szünet előtt válaszolni tudtak, így a második játékrészt döntetlenről folytatták a csapatok.

Aztán ekkor felpörögtek a hazaiak, és tíz perc alatt rúgtak/fejeltek négyet, és ezzel el is döntötték a három pont sorsát, amivel a piros-kékek a középmezőny élére álltak, igaz a dobogósoktól még messze vannak...

DOMJÁN NORBERT: - Nagyon jó ellenféllel találkoztunk ma, velük ősszel, a bajnokság nyitómeccsén döntetlenre játszottunk idegenben (2-2 lett a vége). Akkor még kicsit ismeretlenek voltunk egymásnak a fiúkkal, de ezt a meccset nézve látszik a fejlődés, nemcsak az eredményben, hanem játékban is.
A második félidőben szép akciókat vezetve, gólratörően fociztunk, és úgy gondolom, hogy megérdemelt győzelmet arattunk. Persze voltak hibák is a mérkőzésen, de azon vagyunk, hogy ezeket kijavítsuk, és készülünk tovább becsületesen a Ferencváros elleni rangadóra.

SZATKE ZOLTÁN: - Úgy érzem, hogy sokkal több volt ebben a mérkőzésben. Az első félidőben kifejezetten jól játszottunk, de aztán a másodikban egy tízperces rövidzárlat elég volt ahhoz, hogy ellenfelünk komoly előnyre tegyen szert. Gratulálok nekik, mi pedig dolgozunk tovább, a jobb eredmények reményében.